Przeskocz do treści

Kontakt

Adres: Ul. Osiedlowa 17, 83-314 Somonino

Tel.: (58) 694-12-80

e-mail: wtz@somonino.pl

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.

Warto wiedzieć, że:

  1. Administratorem podanych danych osobowych stanie się WTZ Somonino z siedzibą przy ul. Osiedlowej 17, 83-314 Somonino.
  2. Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu. 
  3. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz. 
  4. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie. 
  5. Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom. 
  6. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Font Resize